o mnie
tylko parę słów
o mnie

jestem samoukiem

Przez lata zdobywałem niezbędne doświadczenie na gruntach wielu niezależnych projektów, z których zdecydowana większość nie była finansowana. Czasy się zmieniały, zmieniały się również trendy w dziedzinie sztuki cyfrowej - pojawiły się nowoczesne programy pomagające cyfrowym artystom w ich rozwoju, a także w ich codziennej twórczej pracy. W tym samym czasie również i ja poszerzałem swoje horyzonty, nauczyłem się montować filmy, projektować ulotki, nadruki na koszulkach, a także strony internetowe.

co potrafię?

zakres umiejętności

Zakres moich umiejętności obejmuje m.in. filmy reklamowe/fabularne, fotografię, strony internetowe (wizytówki), bannery, logo, nadruki, katalogi, materiały do gier komputerowych, wizytówki, wizualizacje 3D pomieszczeń/przedmiotów, ilustracje, oraz wiele innych. W każdej z tych rzeczy mogę Was wspomóc swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem. Nie bój się napisać do mnie, jeśli potrzebujesz pomocy, lub szukasz kogoś, dzięki komu mógłbyś poszerzyć swoje artystyczne horyzonty. Moje motto? Niezmiennie od kilku lat - sky is the limit.

kilka zalet

Choć daleko mi do ideału, to jednak cechuje mnie wiele istotnych zalet...

jestem responsywny

I nie chodzi tu tylko o komunikatywność. Praca grafika to w dzisiejszych czasach również walka o to, by wszystkie jego prace wyświetlały się w idealnych proporcjach na każdym możliwym ekranie.

nielimitowana wiedza

Ciągle dążę do doskonałości i uczę się czegoś nowego. Nowy framework dla JS? Nowy program CAD do rysowania schematów? Jestem wciąż nastawiony na dalszą pracę, oraz naukę nowych narzędzi.

człowiekiem jestem...

...i nic co ludzkie nie jest mi obce. Każdy musi od czegoś zacząć, a najlepiej jest zacząć od podstaw. Bardzo chętnie pomagam i równie chętnie odpowiem na każde pytanie.

pomysłowość

Najważniejszą cechą dla każdego artysty jest jego pomysłowość, czyli możliwość przelania każdej idei na ekran monitora. W moim przypadku wizje artystyczne pojawiają się (prawie) przy każdym projekcie.

pełen kompromis

Praca zespołowa jest niezwykle ważna, ale i trudna. Podejmując ze mną współpracę, możesz być pewny że w końcu uzyskamy kompromis między naszą wizją, a tym czego oczekuje Twój klient.

support

Nie porzucam wdrożonych projektów. Możesz liczyć na moją współpracę i pomoc również po zakończeniu projektu. Nie pozostaję głuchy na propozycje zmian czy naprawy.

By móc obejrzeć moje projekty, proszę przejść na podstronę Portfolio.

kliknij tutaj
skontaktuj się ze mną
  sylwester.pilarz93@gmail.com

  506 715 473